ceramic enamels header

درباره فعالیت

 

شرکت آبنوس رزین اولین تولید کننده ورنی، روغن و رنگ‌های شیشه و سرامیک در ایران از سال ۱۳۷۶ تولید رسمی خود را آغاز کرده است. فعالیت آبنوس رزین به سرعت به عنوان تخصصی‌ترین تامین کننده قابل اعتماد داخلی برای مصرف کنندگان رنگ و رزین در صنعت شیشه و سرامیک رونق یافت. 

با افتخار مدعی هستیم که شرکت آبنوس رزین به عنوان یکی از بر‌ترین و پر افتخار‌ترین تولیدکنندگان رنگ‌های شیشه و سرامیک در زمینه دکوراتیو و صنعتی مرغوب شناخته شده است. ما یکی از برندهای بر‌تر کشور در این صنعت هستیم که به واسطه کیفیت بی‌رقیب، نوآوری، ارزش آفرینی همواره جایگاه خود را حفظ کرده است.
 این شرکت با تاکید بر ماندگاری و دوام محصولات خود، گزینه‌های مسئولانه‌ای برای تولید کالا‌ها وتوسعه فرایندهای جدید، با کمترین اثرات مخرب بر طبیعت ارائه می‌نماید و همچنان پیشرو در انجام راهکارهای زیست محیطی بوده و ایده‌های سبز خود را با توجه به تکنولوژی‌های جدید منطبق با طبیعت به مرحله عمل می‌رساند.
این شرکت سال‌ها قبل و بعد از تاسیس، در پیشبرد بسیاری از برنامه‌های تحقیقاتی به خصوص در زمینه تکنولوژی تولید ورنی و روغن‌های چاپ متعهد شد و از زمان تولید تاکنون به علت کیفیت و ویژگی‌های بر‌تر محصولاتش، به عنوان جایگزینی برای مواد وارداتی مشابه، مورد تائید بسیاری ازمصرف کنندگان داخلی واقع شده است.
امروزه، تقاضا برای رنگ‌های سرامیکی و شیشه، به ویژه برای شیشه‌های مورد استفاده درصنعت دکوراسیون و لوازم خانگی به طور مداوم رو به افزایش می‌باشد و این شرکت به عنوان یکی از رهبران بازار در ایران به طور انحصاری رنگ‌های خمیری را در فام‌های متنوع با ویژگی‌های پخت بالا و پخت پایین برای استفاده برروی چینی و سرامیک و شیشه‌های سکوریت با روش‌های چاپ سیلک مستقیم و غیر مستقیم، و یا اسپری ارائه می‌دهد.
سوابق
شرکت آبنوس رزین بعنوان یکی از پیشگامان عرصه تولید رنگ‌های سرامیکی مفتخر به تامین نیاز ده‌ها کارخانه و کارگاه تولید شیشه و سرامیک است. با توجه به گستردگی طیف موارد کاربرد، این شرکت بصورت تخصصی در زمینه تولید خمیر چاپ جهت مصارف تزئین ظروف شیشه‌ای و چینی و شیشه‌های سکوریت صنعتی و ساختمانی خدمات خود را ارائه داده است.
از جمله کارخانجاتی که شرکت آبنوس رزین افتخار همکاری با آن‌ها را بعنوان تامین کننده رنگ‌های سرامیکی داشته است می‌توان به فهرست زیر اشاره کرد:
شرکت تولیدی ششیشه سازان جام ایمن
شرکت تولیدی کارگلاس
مجتمع تولیدی چینی مقصود
شرکت عکس برگردان گلستو
شرکت تولیدی شیشه سایپا
شرکت تولیدی آذین جام ایرانیان
شرکت تولیدی آرین گلاس
شرکت تولیدی آسا گلاس
شرکت تولیدی ایمن جام
شرکت چینی اسپیدار
و بسیاری از تولید کنندگان دیگر که در صنایعی هم‌چون تولید عکس برگردان چینی آلات و ظروف شیشه‌ای، صنایع شیشه سکوریت، خم و... فعالیت دارند.